Mielno - Hotel Albatros Medical Spa

REZERWUJ

ATRAKCYJNY POBYT WEEKENDOWY W MIELNIE –

"ALBATROS" MEDICAL SPA 

 

MIELNO - duża wieś nadmorska, położona w płn-zach Polsce w woj. zachodniopomorskim, nad jeziorem Jamno. Wraz z sąsiadującą, położoną na mierzei między Bałtykiem a jeziorem miejscowością Unieście stanowi jeden z popularniejszych kompleksów wypoczynkowo-rekreacyjnych polskiego wybrzeża Bałtyku. Największą atrakcją Mielna jest czysta plaża, z wydzielonymi strzeżonymi latem kąpieliskami, wzdłuż której na odcinku 3 km pomiędzy Mielnem i Unieściem biegnie promenada nadmorska. Na promenadzie w Mielnie znajduje się pomnik lotników. Wzdłuż plaży, a także na licznych uliczkach Mielna i Unieścia znajdują się restauracje, bary, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Na skwerku przed Urzędem Gminy stoi pomnik jelenia, a w mieleńskim parku nadmorskim muszla koncertowa. Na turystów czekają tu szerokie, piaszczyste plaże , morski mikroklimat oraz bogactwo walorów przyrodniczych z krajobrazem wydmowym terenów nadbrzeżnych, lasami i dziesiątym co do wielkości w Polsce jeziorem Jamno. Dzięki sprzyjającym warunkom biofizycznym środowiska i leczniczemu wpływowi morza, w gminie Mielno można znaleźć doskonałe warunki do klimatoterapii, która ma zbawienny wpływ na zdrowie. Kąpielisko w Mielnie zdobywa uznanie w rankingach oceniających czystość plaż i wód, bezpieczeństwo oraz infrastrukturę. Turyści i wczasowicze przebywający w Mielnie znajdą tutaj doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji.

Jezioro Jamno nad którym leży Mielno to czyste jezioro przymorskie o świetnie zagospodarowanych brzegach, które pozwala na uprawianie sportów wodnych oraz wędkarstwa. Na przystani żeglarskiej Klubu Morskiego „Tramp” przy 140-metrowym pomoście funkcjonuje wypożyczalnia jachtów, kajaków i rowerów wodnych. W sezonie letnim można się wybrać na wycieczkę po jeziorze małym stateczkiem wycieczkowym Mila.

Największą atrakcją turystyczną w pobliżu Mielna jest latarnia morska w Gąskach. Została zbudowana w czasie zimy na przełomie 1877/78r., mierzy 50,2 m. wysokości i jest drugą co do wielkości latarnią morską w Polsce. Posiada masywne fundamenty, obsadzone na ośmiokątnej podstawie o średnicy 11,3 m. Światło latarni jest widoczne przy dobrej pogodzie z odległości 19,5 mili morskiej- co daje około 36 kilometrów.

 

"ALBATROS" MEDICAL SPA

To 247 miejsc w pokojach 1 i 2 osobowych, apartamentach 2 pokojowych, studiach 2 osobowych oraz zestawach rodzinnych 2-3-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym ( we wszystkich rodzajach pokoi istnieje mozliwość dostawki )

W efektownym czterokondygnacyjnym budynku obok bazy hotelowej do dyspozycji wczasowiczów są gabinety  odnowy biologicznej, jakuzzi, sauna sucha, sauna parowa, hydromasaż, siłownia, fitness, leżanka masująca, fotel masujący, masaż całościowy i częściowy ciała, basen, jadalnia, kawiarnia, sale telewizyjne, winda, biblioteka, sala i plac zabaw dla dzieci, sala zabaw z basenami kulkowymi, bilard, tenis stołowy, bezpłatny internet Wi-Fi na terenie całego ośrodka.

 

Pokoje:

 • Dwuosobowy
 • Jednoosobowy
 • Studio 2 osobowe
 • Rodzinne 2-3-4 osobowe
 • Apartamenty 2 pokojowe

 

Wyżywienie:

FB - 3 posiłki dziennie

07.00 – 09.00 – śniadanie w formie  bogatego bufetu

12.00 - 14.00 - obiad serwowany do stolika

18.00 – 20.00 – kolacja w formie bogatego bufetu

Opcja FB jest bez napojów alkoholowych.

 

PROGRAM  WYJAZDU

 

Dzień 1 ( piątek )

Wyjazd z Włocławka o godzinie 07:00, podstawienie autokaru we wskazanym miejscu o 06:45. Wyjazd z Torunia o 08:00, a z Bydgoszczy o godz. 09.00. Przejazd przez Koszalin do Mielna. Przyjazd do Mielna ok. 13:00, zakwaterowanie w hotelu, obiad, odpoczynek, korzystanie z atrakcji i udogodnień obiektu noclegowego, w szczególności możliwość skorzystania z  basenu, jacuzzi i saun oraz sal rekreacyjnych ( bilard, biblioteka, siłownia, tenis stołowy )kolacja z wieczorkiem integracyjnym przy muzyce, nocleg.

 

Dzień 2 ( sobota )

Śniadanie w hotelu. W godzinach przedpołudniowych spacery po plaży i po miasteczku oraz podjechanie 10 km do Gąsek celem zwiedzania zbudowanej w 1878 r i wpisanej do rejestru zabytków drugiej co do wielkości latarni morskiej w Polsce ( 51,2 m wysokości), powrót do hotelu, obiad, odpoczynek i korzystanie z atrakcji i udogodnień obiektu noclegowego, kolacja.

 

Dzień 3 ( niedziela )

Śniadanie w hotelu. W godzinach przedpołudniowych spacery po najbliższej okolicy lub relaks i korzystanie z atrakcji i udogodnień obiektu noclegowego. Wykwaterowanie z hotelu do g.12.00.Wyjazd w drogę powrotną do Bydgoszczy, Torunia i Włocławka.

 

TERMIN:     26.04 – 28.04.2019      

 

CENA:         470,00 zł -  z wyżywieniem FB ( śniadania, obiady, kolacje )

 

W cenie:

              transport autokarem z klimatyzacją, WC i DVD

              2 noclegi w OW "Albatros" Medical Spa w pokojach 2 osobowych

              obowiązkową opłatę klimatyczną

              2 śniadania w formie bufetu

              2 obiady serwowane

              1 kolacja w formie bufetu

              1 kolacja połączona z wieczorkiem integracyjnym przy muzyce

              opiekę  pilota kierowcy

              ubezpieczenie NNW

              przejazd do Gąsek i zwiedzanie latarni morskiej

              ofertę rekreacyjną hotelu opisaną powyżej

        

DODATKOWE WAŻNE INFORMACJE:

 • Biuro nasze jest wpisane jest do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki – nr 719
 • Posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową Turystyczną w Signal Iduna Polska TU SA - wysokość zabezpieczenia 550000,00 zł
 • Wyjazdy z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka przy minimum 5 osobach z danego miasta
 • Wycieczka została skalkulowana  przy grupie liczącej minimum 45 osób, w przypadku mniejszej liczby uczestników cena może wzrosnąć lub będzie zaproponowany inny termin wyjazdu
 • Ilość miejsc w podanych terminach ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń
 • Na życzenie Klientów wystawiamy wnioski do Zakładów Pracy o dofinansowanie
 • Wystawiamy faktury VAT - marża