Czarnogóra

REZERWUJ

 

 Czarnogóra - Susanj

Zagrzeb, PN Jezioro Szkoderskie, Budwa, Kotor, Dubrownik

SUSANJ to małe miasteczko pomiędzy miejscowością Sutomora i Bara. To spokojne miejsce, ciche i idealne dla rodzin z dziećmi. Można zrelaksować się na spacerze wzdłuż nadmorskiej promenady, która prowadzi do Baru. Wzdłuż chodników są otwarte liczne restauracje i bary, w których można spróbować kuchni wybrzeża Czarnogóry. Klimat powietrza Morza Śródziemnego w tym obszarze jest odpowiedni do leczenia chorób reumatycznych i problemów z układem oddechowym. W pobliżu znajduje się Park Narodowy Jezioro Szkoderskie, które oprócz tego, że jest największym pod względem powierzchni zbiornikiem słodkowodnym na Bałkanach kryje także wiele innych ciekawostek.

 

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL ADRIA** znajduje się 400 metrów od wybrzeża w spokojnej części Susanj. Obiekt posiada pokoje 2,3,4-osobowe, urządzone komfortowo według standardów europejskich. Każdy pokój ma balkon, łazienkę, lodówkę i telewizor. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację. Wifi dostępne jest na terenie całego obiektu. Ponadto hotel posiada własne miejsce parkingowe. W pobliżu obiektu usytuowane są tereny sportowe i siłownie. Przystań, w której znaleźć można wiele barów i restauracji, oddalona jest od hotelu o 3,5 km. Bezpłatnym autobusem dojechać można na Czerwoną Plażę lub do centrum miasta Bar.

 

PROGRAM:

·   Wycieczka autokarowa do Parku Narodowego Jezioro Szkoderskie - założony w 1983r. jest największym, a zarazem najmłodszym ze wszystkich parków narodowych Czarnogóry. Ochroną nie jest objęte całe jezioro, ale jedynie jego czarnogórska część czyli ok. 2/3 akwenu. Obszar ten jest ostatnim miejscem życia pelikanów w Europie, największym rezerwatem ptaków w Europie, jedną z największych przyrodniczych i historycznych atrakcji Czarnogóry.

·   Zwiedzanie Zagrzebia z przewodnikiem

·   Zwiedzanie Dubrownika z przewodnikiem - Najważniejszym zabytkiem jest stare miasto, które wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

·   Wycieczka autokarowa do Budwy i Kotoru - spacer po obydwu miastach

·   Codzienne plażowanie i kąpiele w morzu

·   Spacery po najbliższej okolicy        

·  Gry sportowe, zabawy ruchowe na powietrzu, zajęcia rekreacyjne 

 

TERMIN: 12.08 - 23.08.2019

 

NOWA CENA: 1740 zł

 

CENA ZAWIERA:

·   transport komfortowym autokarem / Klima, WC, barek, DVD/

·   zakwaterowanie – 7 noclegów w Czarnogórze,

·   wyżywienie – 3 posiłki dziennie w Czarnogórze

·   suchy prowiant podczas przejazdu w/g programu

·   opiekę pedagogiczną, medyczną, ratownika i pilota

·   ubezpieczenie NNW, KL

·   opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

·   program animacyjny, nagrody i upominki

·   sprzęt sportowy i plastyczny

·   program turystyczno – rekreacyjny j.w.

 

CENA NIE ZAWIERA:

·  obowiązkowej opłaty za: bilet wstępu do Parku Narodowego Jezioro Szkoderskie, zwiedzanie Dubrownika  z przewodnikiem, 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniami i obiadokolacjami, obiadokolację na powrocie do Polski

70 euro

 

UWAGI:

·   Dzieci powinny posiadać ważne paszporty lub dowody osobiste