5 DNI - BRUKSELA - PARYŻ

OFERTA DO DRUKU

 

5 – DNIOWA WYCIECZKA

BRUKSELA - PARYŻ

 

TERMIN: 03.06 – 07.06.2020

 

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1

Wyjazd z Bydgoszczy o godz. 00.30, z Torunia 01.30, z Włocławka 02.30. Przejazd do Belgii. Podczas przejazdu krótkie postoje na toaletę i rozprostowanie nóg. Przed granicą dłuższy postój na posiłek. Po przyjeździe do Brukseli - obiadokolacja. Po posiłku przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg

 

Dzień 2

Po śniadaniu w hotelu przejazd do Brukseli - zwiedzania miasta budynki urzędowe Unii Europejskiej w okolicy ronda Schumana. Pałac Królewski, Pałac Sprawiedliwości, katedra, klimatyczne uliczki starego miasta, Grand Place, czyli rynek brukselski. Hotel de Ville, czyli ratusz. Manneken Pis, przerwa na zakupy i skosztowanie pysznej belgijskiej czekolady Po zwiedzaniu miasta ok. godz. 12.30 – 13.00 udamy się w dalszą drogą do Paryża. Po przyjeździe do Paryża – obiadokolacja. Następnie udamy się pod wieżę Eiffel’a – sesja zdjęciowa, dla chętnych możliwość wejścia na II kondygnacje pieszo lub wjechania na sam jej szczyt aby z wysokości 320 metrów podziwiać wspaniałą panoramę miasta – koszt 25,00 Euro. Następnie Rejs statkiem po Sekwanie. W wieczornej aurze będziemy mogli podziwiać wszystkie zabytki miasta z innej perspektywy, po rejsie udajemy się do hotelu*** na przedmieściach Paryża, zakwaterowanie, nocleg.

 

Dzień 3

Śniadanie w hotelu po posiłku wyjazd do Paryża. Zwiedzamy: Luwr, Przejazd Drogą Napoleona obok Łuku Triumfalnego, Polami Elizejskimi do Placu Concorde. kościół św. Magdaleny, Opera Garnier. Wizyta w Muzeum Perfum Fragonard poświęcone historii, produkcji i dystrybucji perfum. Będziemy tu mieli również trochę czasu na testowanie różnych zapachów i zakupy. Czas wolny na kawę i delektowanie się urokami Paryża. Przejazd do dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan, Place Pigalle, Bazylikę Sacre Coeur, Obiadokolacja .Wieczorem przejazd pod Wieżę Montparnasse – wjazd dla chętnych – 15,00 Euro aby podziwiać panoramę Paryża. Powrót do hotelu, nocleg.

 

Dzień 4

Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu wyjazd do Paryża – postój autokaru 9 godzin – tego dnia po Paryżu poruszamy się pieszo i metrem c.d. zwiedzania. Dzielnica La Defense, Następnie obejrzymy wyspę Cite, Katedrę Notre Dame tylko z zewnątrz po pożarze, Następnie poprzez najstarszy most Paryża Most Nowy udamy się na spacer ciasnymi i krętymi uliczkami do dzielnicy Łacińskiej, Sorbona wzgórze świętej Genowefy z Panteonem – spoczywają tu zasłużeni obywatele Francji, a wśród nich nasza noblistka Maria Curie- Skłodowska. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną do Polski ok. godz.18.00.

 

 

Dzien 5

W godzinach rannych przyjazd do Polski, postój na posiłek płatny we własnym zakresie. Przyjazd Bydgoszczy, Torunia i Włocławka w godzinach popołudniowych

 

UWAGA: Kolejność zwiedzania poszczególnych punktów programu wycieczki może ulec zmianie.

 

CENA

Dorośli: 1685,00 zł, Dzieci i młodzież ucząca się 1600,00 zł

 

CENA ZAWIERA:

·      Przejazd komfortowym autokarem /klimatyzacja, WC, barek, DVD/

·      3 noclegi w hotelach *** (1 w Brukseli, 2 na przedmieściach Paryża)

·      3 śniadania

·      4 obiadokolacje

·      Rejs statkiem po Sekwanie

·      Wstęp do Muzeum Perfum Fragonard

·      Wstęp do Luwru

·      Bilety na metro w Paryżu

·      Ubezpieczenie Signal Iduna – KL – 10000 Euro, NNW – 15000 zł

·      Przewodnika w Paryżu

·      Opiekę pilota podczas całej trasy

·      Obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

UWAGA:

 

  • Wyjazdy z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka przy minimum 10 osobach z danego miasta
  • Wyjazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu.