3 DNI - MAZURY - MIERKI - OW KORMORAN

OFERTA DO DRUKU

REZERWUJ

WYJAZD REKREACYJNY Z INTEGRACJĄ

MAZURY - MIERKI  

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KORMORAN

 

TERMIN: 22.05 - 24.05.2020                    

                   18.09 - 20.09.2020

 

MIERKI - wieś leży w odległości 2 km na wschód od Olsztynka przy szosie prowadzącej do Szczytna, na rozległej, otwartej przestrzeni. Przez Mierki prowadzi asfaltowa szosa nr 603, wiodąca do licznych ośrodków wypoczynkowych, rozlokowanych w pięknych okolicach wschodniej części gminy. Obecnie jest to w dużym stopniu miejscowość turystyczna z ośrodkami wypoczynkowymi. Nad Jeziorem Plusze znajduje się min. "Kormoran"- Ośrodek Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

OŚRODEK KORMORAN - położony jest w pobliżu drogi S7, w połowie trasy między Warszawą a Gdańskiem, w odległości 30 km od Olsztyna. Na starannie zorganizowanym terenie o powierzchni 18 ha znajdują się nowocześnie wyposażone budynki, oferujące pokoje w zróżnicowanym standardzie. W obrębie kompleksu mieści się także kryty basen, SPA, restauracja, bar, kort tenisowy, wypożyczalnia sprzętu wodnego i sportowego. Kompleks zapewnia także szereg innych atrakcji, zapewniając Gościom szeroki wybór aktywności spędzania wolnego czasu i rozrywki. Hotel Kormoran dysponuje również nowoczesnym kompleksem szkoleniowym. Zapewnia tym samym doskonałe warunki do organizacji konferencji, sympozjów, imprez integracyjnych. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran jest hotelem, który przyciąga podróżnych swoją ofertą. Komfortowo wyposażone pokoje w połączeniu z wyborną ofertą kulinarną rozpieszczają Gości, a strefa wellness i SPA troszczy się o najwyższy standard wypoczynku. Pobyt w Kormoranie to okazja do regeneracji sił oraz chwili zapomnienia. Sprzyja temu niezwykła lokalizacja odkrywająca przed Gośćmi piękno Krainy Mazur. Botanica Bio SPA & Wellness oferuje wyjątkowe zabiegi i masaże w oparciu o naturalne kosmetyki. Hotel oferuje także klimatyczną i pełną uroku strefę wellness, saunę suchą i basen z biczem wodnym.

 

PROGRAM  WYJAZDU

 

Dzień 1 ( piątek )

Wyjazd z Włocławka o godzinie 07:00, dalej z Torunia i Bydgoszczy. Przejazd do miejscowości Mierki koło Olsztynka. Przyjazd do hotelu Kormoran 3* ok. 14:00, zakwaterowanie, odpoczynek, korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu, w szczególności ze strefy Wellness z sauną sucha i nagrzewanymi leżankami oraz kompleksu basenowego, obiadokolacja, wieczorek taneczny z obsługą DJ-a,  Konkurs tańca towarzyskiego.  nocleg.

 

Dzień 2 ( sobota )

Śniadanie w hotelu. W godzinach przedpołudniowych korzystanie z basenu i sauny,  odpoczynek i korzystanie z atrakcji i udogodnień obiektu noclegowego, konkurs – zawody pływackie. Obiadokolacja. wieczorek taneczny z obsługą DJ-a, Konkurs tańca salsy z nagrodami nocleg

 

Dzień 3 ( niedziela )

Śniadanie w hotelu. W godzinach przedpołudniowych spacery po najbliższej okolicy lub relaks i korzystanie z atrakcji i udogodnień obiektu noclegowego. Wykwaterowanie z hotelu do g.12.00.Wyjazd w drogę powrotną do Bydgoszczy, Torunia i Włocławka.

 

CENA:  595,00 zł / os -  z wyżywieniem HB( śniadania, obiadokolacje )

 

W cenie:

              transport autokarem z klimatyzacją, WC i DVD

              2 noclegi w hotelu Kormoran 3* w pokojach 2,3 osobowych

              2 śniadania w formie bufetu

              2 obiadokolacje serwowane

              2 wieczorki taneczne z zimną płytą i oprawą muzyczną DJ-a

              opiekę  pilota

              ubezpieczenie NNW

              korzystanie z kompleksu basenowego i strefy Wellness

              konkursy z nagrodami

        

UWAGA:

 

  • Wyjazdy z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka przy minimum 10 osobach z danego miasta