10 DNI - ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK - CHORWACJA - autokar

OFERTA DO DRUKU

REZERWUJ

10-DNIOWA WYCIECZKA DO CHORWACJI

ZWIEDZANIE + WYPOCZYNEK

J. PLITVICKIE – TROGIR – SPLIT – MOSTAR – MEDJUGORIE –

DUBROWNIK – ZAGRZEB

 

TERMIN: 17.09 – 26.09.2020

 

ZAKWATEROWANIE:

APARTAMENTY MEDENA W SEGET DONJI K/TROGIRU http://www.apartmani-medena.hr/pl

Ośrodek oddalony jest jedynie o 4 km od Trogiru. Wzdłuż promenady usytuowane są liczne usługi: sklep z pamiątkami, organizatorzy wycieczek łodzią, wypożyczalnia łodzi, skuterów wodnych, tawerna dalmacka, pizzeria, cukiernia, restauracja typu fast food, kawiarnia oraz wiele innych. Do dyspozycji gości na terenie ośrodka znajdują się: dyskoteka, taras do tańca, fryzjer, sauna, centrum fitness oraz place zabaw dla dzieci. Obiekty sportowe do uprawiania sportów: piłki plażowej: piłki ręcznej, badmintona, siatkówki, koszykówki, tenisa, tenisa stołowego, tory do ćwiczeń, sporty wodne: windsurfing, rower wodny, motorówka, szkoły nurkowania, szkoły windsurfingu.

Zakwaterowanie w apartamentach:

A2+1 dla 2 lub 3 osób - apartamenty na parterze o powierzchni ok. 40 m2 składające się z dwuosobowej sypialni, pokoju dziennego z dodatkowym łóżkiem, kuchni, łazienki z WC, tarasu

B4+1 dla 4 lub 5 osób – apartamenty na pierwszym piętrze o powierzchni ok 46 m2 składające się z dwóch dwuosobowych sypialni, pokoju dziennego z dodatkowym łóżkiem, kuchni, łazienki z WC, balkonu.

Wszystkie apartamenty są w pełni wyposażone w sprzęt kuchenny, kawiarkę, bieliznę pościelową, ręczniki dla gości, klimatyzację, telefon, TV satelitarną, dostęp do Wi-Fi. Apartamenty skierowane są w stronę morza. Miejsca parkingowe znajduje się w pobliżu apartamentów.

 

PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień – 17.09.2020

Wyjazd z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka ok. godz. 18.00 . Nocny przejazd.

 

2 dzień – 18.09.2020

W godzinach popołudniowych przyjazd w okolice Zagrzebia. Zakwaterowanie w hotelu***. Obiadokolacja, nocleg

 

3 dzień – 19.09.2020

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Parku Narodowego w Plitwicach - jednego z największych i najstarszych w Chorwacji, rejs statkiem po największym jeziorze Kozjak. Obszar jezior z uwagi na unikatowe piękno krajobrazu i bogactwo przyrody został umieszczony na Liście UNESCO. Poszczególne jeziora - a jest ich w sumie 16 - połączone są ze sobą niezliczoną ilość strumieni, kaskad i wodospadów, po zwiedzaniu przejazd do Apartamentów Medena w Seget Donji k/Trogiru, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

 

4 dzień – 20.09.2020

Po śniadaniu wycieczka do Splitu - zwiedzanie Splitu - trzeciego, co do wielkości miasta Chorwacji - Split, centrum środkowej Dalmacji, liczącego sobie aż 1700 lat! Rzymski cesarz Dioklecjan stąd właśnie panował nad światem, zostawiając po sobie dziedzictwo zapierające dech w piersiach, antyczny pałac cesarza Dioklecjana, zajmuje powierzchnię 38 500m2 i wciąż zadziwia swoim wyjątkowym pięknem, stare miasto, ratusz miejski z XV w., malowniczy port; Wzgórze Marjan - najpopularniejsze splickie miejsce spacerów, przejazd do Trogiru, zwiedzanie Trogiru - miasto zwane "małą Wenecją", jest prawdziwym muzeum dziedzictwa średniowiecznego, a historia tego miasteczka sięga dawnych czasów antycznych. Rozpoznawszy jego wartość kulturalno-historyczną, UNESCO w roku 1997. Umieścił Trogir w rejestrze światowego dziedzictwa zabytkowego. Zwiedzanie: starówka m. in. Ratusz z XIV i XV w., katedra Św. Wawrzyńca, powrót do hotelu, kolacja, nocleg

 

5 dzień – 21.09.2020

Po śniadaniu czas na relaks, plażowanie. Kolacja i nocleg

 

6 dzień – 22.09.2020

Po śniadaniu wycieczka do Bośni i Hercegowiny, przejazd do Mostaru, po drodze zwiedzanie Klasztoru Derwiszów (święte miejsce Muzułmanów). Zwiedzanie Mostaru- miasto z kamienia i na kamieniu, enklawa orientu w środku Europy. Mostar zachwyca, choć jeszcze niedawno trwały tu jedne z najcięższych walk podczas wojny w byłej Jugosławii. Wspaniała starówka i bazar Tepa przypominają orientalny klimat otomańskiej Turcji, władającej niegdyś regionem. Bez wątpienia najciekawszym obiektem Mostaru jest stary kamienny most z 1566 r, spinający ponad rzeką Neretwa obie części miasta – muzułmańską i chrześcijańską, po zwiedzaniu wyjazd do Medjugorje - Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Hercegowinie, skryte pomiędzy szczytami gór, ściągające od 20 lat tysiące pielgrzymów z całego świata, powrót do hotelu. kolacja i nocleg.

 

7 dzień – 23.09.2020

Po śniadaniu wycieczka do Dubrownika, zwanego "perłą Chorwacji", zwiedzanie Dubrownika. Do licznych zabytków należą: studnia Onofrio, Muzeum Miejskie, Pałac Rektorów, klasztor Franciszkanów, klasztor Dominikanów oraz twierdze, baszty i wieże zegarowe. Jednak największą popularnością cieszą się mury obronne, którymi jak promenadą można obejść całe miasto, powrót do hotelu. kolację i nocleg.

 

8 dzień – 24.09.2020

Po śniadaniu czas na relaks, plażowanie. Kolacja i nocleg .

 

9 dzień – 25.09.2020

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, Przejazd do Zagrzebia, krótkie zwiedzanie miasta, wyjazd w drogę powrotną do Polski. Po drodze obiadokolacja (nocny przejazd).

 

10 dzień - 26.09.2020

Powrót do Włocławka, Torunia, Bydgoszczy  w godz. popołudniowych.

 

Uwaga: Kolejność zwiedzania poszczególnych punktów programu może ulec zmianie

 

CENA:

osoba dorosła –              2045,00 PLN

dzieci 10 – 11.99 lat –    1745,00 PLN

dzieci 3 – 9,99 lat –        1620,00 PLN

dzieci do 2,99 lat –         1065,00 PLN

(zniżki dla dzieci przy zakwaterowaniu z 2 osobami dorosłymi)

 

Cena zawiera:

·      Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, barek)

·      Opłaty drogowe i parkingowe

·      7 noclegów w Chorwacji – 1 w Zagrzebiu, 6 w apartamentach Medena k/ Trogiru

·      7 śniadań

·      8 obiadokolacji

·      Opiekę pilota

·      Przewodników miejscowych

·      Ubezpieczenie KL – 10000,00 Euro i NNW – 15000,00 PLN, bagaż 1000,00 PLN w Signal Iduna

·      Obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

Cena nie zawiera:

·      Obowiązkowej taksy klimatycznej 1,40 Eur/noc - płatne w hotelu

·      Biletów wstępów we własnym zakresie

 

UWAGA: 

  • Wyjazdy z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka przy minimum 10 osobach z danego miasta
  • Wyjazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu.