3 DNI - BORY TUCHOLSKIE - ZAJAZD FOJUTOWO

OFERTA DO DRUKU

REZERWUJ

WYJAZD  REKREACYJNY Z INTEGRACJĄ

BORY TUCHOLSKIE - ZAJAZD FOJUTOWO

 

TERMIN: 11.09 - 13.09.2020

                   25.09 - 27.09.2020

 

FOJUTOWO – kolonia borowiacka, położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim, na południowym skraju Borów Tucholskich w obrębie Tucholskiego Parku Krajobrazowego. Niedaleko osady znajduje się najdłuższy w Polsce 75-metrowy akwedukt wzorowany na antycznych rzymskich budowlach, będący skrzyżowaniem dwóch cieków wodnych: Czerskiej Strugi (płynącej dołem) i Wielkiego Kanału Brdy (płynącego górą).

 

ZAJAZD FOJUTOWO - znajduje się na terenie Borów Tucholskich. Obiekt ten oferuje szeroko rozwiniętą bazę gastronomiczną, noclegową oraz bogato wyposażone zaplecze rekreacyjne. Do dyspozycji goście mają komfortowe pokoje hotelowe. Obiekt ponadto wyposażony jest w stylową restaurację, romantyczną kawiarnię i wyrazisty grill. Oferta turystyczna Zajazdu Fojutowo powstała również z myślą o miłośnikach rekreacji czy aktywnego spędzania czasu wolnego. Las, czyste i świeże powietrze oraz cudowny mikroklimat połączony ze sportem dają niesamowity efekt i mnóstwo radości. Na terenie obiektu znajduje się kompleks basenów- Basen Kryty ze Strefą Saun i Park Wodny na świeżym powietrzu wyposażony m.in. w zjeżdżalnie: 3-torową, rodzinną oraz anakondę, DiscGolfPark - pole do gry w disc golfa, Wieża widokowa, wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów, plac zabaw ze strefą dmuchańców i cymbergajem, tor gokartowy, korty tenisowe, boisko do gier zespołowych, bryczki i wozy konne, miejsce na ognisko.

 

PROGRAM  WYJAZDU

 

Dzień 1 ( piątek )

Wyjazd z Włocławka o godzinie 10:00, podstawienie autokaru we wskazanym miejscu o 09:45. Wyjazd z Torunia o 11:00, a z Bydgoszczy o godz. 12.00. Przejazd do Fojutowa. Przyjazd do zajazdu ok. 14:00, zakwaterowanie, odpoczynek, korzystanie z atrakcji i udogodnień zajazdu, w szczególności z kompleksu basenowego, obiadokolacja, wieczorek taneczny przy muzyce z DJ-em , nocleg.

 

Dzień 2 ( sobota )

Śniadanie w hotelu. W godzinach przedpołudniowych korzystanie z basenów, zjeżdżalni, kompleksu saun.

Zawody w pływaniu uczestników wyjazdu. Możliwość przejścia spacerem do akweduktu w Fojutowie,

Spływ Kanałem Brdy , dla chętnych -   konkurs wyścigi rowerowe oraz turniej piłki siatkowej w grupach. odpoczynek i korzystanie z atrakcji i udogodnień obiektu noclegowego, obiadokolacja grilowa, wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej , nocleg.

 

Dzień 3 ( niedziela )

Śniadanie w hotelu. W godzinach przedpołudniowych, spacery po najbliższej okolicy lub relaks i korzystanie z atrakcji i udogodnień obiektu noclegowego. Wykwaterowanie z hotelu do g.12.00.Wyjazd w drogę powrotną do Bydgoszczy, Torunia i Włocławka.

 

 

CENA:  590,00 zł / os z HB

 

W cenie:

              transport autokarem z klimatyzacją, WC i DVD

              2 noclegi w Zajeździe Fojutowo w pokojach 2,3,4 osobowych

              2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego

              1 uroczysta kolacja (zupa, danie główne, deser, bogaty bufet z zakąskami)

              1 kolacja grillowa ( żurek, kiełbasa, szaszłyk , karkówka, sałatki, surówki, pieczywo )

              spływ kajakowy Kanałem Brdy

              opiekę  pilota

              ubezpieczenie NNW

              1h basenu krytego dziennie

              1 h w strefie saun: sauna sucha, parowa, infrared oraz grota lodowa

              2 wieczorki taneczne ( jeden z obsługą DJ-a, drugi z muzyką mechaniczną )

              Konkursy z nagrodami

 

UWAGA:

  • Wyjazdy z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka przy minimum 10 osobach z danego miasta
  • Program integracyjny może ulec zmianie. Będzie realizowany według obowiązujących wytycznych sanitarno-epidemiologicznych.