KOMUNIKATY

Szanowni Klienci

Aktualna sytuacja zmusza nas do pozostania w domach. Mamy nadzieję, że Wy również dbajcie o siebie i swoich bliskich, przestrzegając wydanych zaleceń.

Pomimo przeszkód my cały czas pracujemy i robimy wszystko, jak najlepiej potrafimy, by po pandemii móc wrócić do wspólnego podróżowania.

Zapewniamy, że jesteśmy dobrze przygotowani i zabezpieczeni na wypadek ewentualnych kłopotów. Wdrożyliśmy kryzysowy plan działania i posiadamy odpowiednie rezerwy na ten trudny czas. Wszystkie wpłacone nam zaliczki na poczet przyszłych wyjazdów, są objęte ochroną Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego oraz gwarancją ubezpieczeniową.

Nie rezygnujcie z zaplanowanych podróży. Jeśli nie będzie można wyjechać w zarezerwowanym terminie to prosimy - przesuńcie rezerwację na termin późniejszy w tym lub kolejnym roku.  Sytuacja jest dynamiczna i wiele może się zmienić, także na korzyść! Do wakacji jest jeszcze bardzo dużo czasu. Nie podejmujcie teraz pochopnych decyzji o rezygnacji.

Postarajmy się, aby obecne problemy nie pozbawiły nikogo radości przygody i podróży.

Na tą chwilą nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji o tym, czy będzie można realizować wyjazdy na wczasy, wycieczki, kolonie i obozy w Polsce lub po za granicami kraju w czasie tegorocznych wakacji letnich. 

Monitorujemy zaistniałą sytuację – jak tylko zostanie podjęta decyzja o odwołaniu któregokolwiek z wyjazdów niezwłocznie Was o tym fakcie powiadomimy.

Bezpieczeństwo naszych Klientów jest najważniejsze – zapewniamy że nie będziemy organizować imprez turystycznych do miejsc, które mogłyby być niebezpieczne dla zdrowia uczestników.

Decyzję o tym czy wyjazd będzie realizowany przekażemy Państwu nie później niż do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00.

Prosimy o kontakt mailowy biuro@eturysta.pl 

lub telefoniczny (54) 411 69 88, 411 34 12, 231 38 55, kom. 608 197 685

Prosimy o cierpliwość i zachowanie spokoju.

 

Pozdrawiamy - właściciele B.T. Turysta.