8-DNIOWA WYCIECZKA LOTNICZA DO BUŁGARII - HOTEL GLARUS***

TERMIN: 25.08 - 01.09.2021

BUŁGARIA - HOTEL GLARUS***

BUŁGARIA (SŁONECZNY BRZEG)

BUŁGARIA – jest krajem położonym w południowo-wschodniej Europie we wschodniej części Półwyspu Bałkańskiego, sąsiadującym z Rumunią, Turcją, Grecją, Macedonią i Serbią. Stolica Bułgarii jest najwyżej położoną stolicą europejską, przeważają tereny górzyste, a dzięki wspaniałym wybrzeżom Morza Czarnego przyjeżdżają tu na urlopy turyści z całej Europy.Największą dumą Bułgarów jest bogata historia oraz liczne pamiątki z nią związane, będące istotną atrakcją turystyczną. Starożytne cerkwie, rzymskie zabudowy, tureckie łaźnie i meczety oraz malowniczo położone średniowieczne twierdze docenią wszyscy podróżnicy zwiedzający ten region. Najwięcej turystów przyciąga jednak do tego malowniczego zakątka czar morza oraz słynne złote plaże. Niepowtarzalnego charakteru dodają temu krajobrazowi bałkańskie wzgórza pokryte lasami, winnicami i sadami.. Ciekawa kuchnia ze starożytnymi tradycjami i licznymi podobieństwami z kuchniami turecką, grecką czy macedońską sprawi, że najbardziej wybrednym turystom posmakują jej specjały. Różnorodność krajobrazu, specyfika mieszkańców kraju i wspaniałe warunki do wypoczynku gwarantują, że wybierając się w to magiczne miejsce każdy turysta będzie usatysfakcjonowany ze swojego wyboru.

SŁONECZNY BRZEG  – jeden z największych i najbardziej znanych bułgarskich kurortów. Uważany jest jednocześnie za najpiękniejszy i najchętniej wybierany przez turystów kurort. Jest to typowo turystyczna wioska, która oferuje przepiękne widoki n to a Starą Płaninę, piaszczystą plażę oraz jedno z najpiękniejszych kąpielisk w Europie. Łagodne zejście do morza i rewelacyjny klimat to kolejny atut tego kurortu. Bogata infrastruktura turystyczna, mocne zaplecze w postaci licznie występujących restauracji, barów i klubów nocnych. Wszystko to powoduje, że wczasy w Słonecznym Brzegu są bardzo chętnie wybierane przez turystów.  

OPIS HOTELU

HOTEL GLARUS***   

Położony  jest  przy promenadzie z licznymi kawiarniami oraz restauracjami.To 6-piętrowy oraz 2 piętrowy budynek boczny znajdujący się nad morzem, tuż przy samej plaży, niedaleko od centrum miasta.

Plaża - Szeroka, piaszczysta, przy obiekcie, przejście przez promenadę

Do dyspozycji gości szeroki piękny hol wejściowy z recepcją i WiFi (internet bezpłatny w holu i płatny w pokojach), windy, przechowalnia bagażu, bar dzienny, kantor wymiany walut, restauracja z tarasem przy basenie, duży basen na zewnątrz z parasolami i leżakami, dwa bary przy basenie, basen dla dzieci z ślizgawką, plac dla dzieci, siłownia – płatna, gabinet lekarski, sala konferencyjna.

Sport i rekreacja -  2 baseny, centrum SPA z siłownią i sauną, masaże, bilard, tenis stołowy, na plaży bogata oferta sportów wodnych.

Dla dzieci - oddzielny brodzik, plac zabaw, łóżeczko.

Pokoje: 10 apartamentów, wyposażonych w 4 normalne łóżka z możliwością dostawki, 16 jednoosobowych pokoi, 150 dwuosobowych pokoi z możliwością dostawki, trzyosobowe pokoje z możliwością dostawki, wyposażone w klimatyzację, pokoje przestronne; telefon, TV-satelitarna, lodówka, balkon, prysznic, WC, suszarka, rodzinne: dwa pomieszczenia dwuosobowe połączone drzwiami., telefon, telewizor, mini-bar, WC, łazienkę (w łazience suszarka), balkon. 

Posiłki -  All Inclusive

07.00 – 10.00 – śniadanie w restauracji w formie bufetu, 

10.30 – 11.30 – kanapki, słodycze, 12.00 – 13.30 – obiad w restauracji w formie bufetu

15.00 – 17.00 – lody, słodycze, pizza, 18.00 – 20.00 – kolacja w restauracji w formie bufetu

11.00 – 23.00 – bułgarskie napoje alkoholowe i napoje bezalkoholowe z automatu, 

10.00 – 22.00 – ciepłe napoje, woda, napoje bezalkoholowe z automatu

STRONA WWW: https://hotelglarus.bg/

CENA

 

Osoba dorosła w pokoju 2 lub 3 osobowym      2640,00

Osoba dorosła na dostawce                                   2320,00

1-sze dziecko 2-11,99 na dostawce                      2100,00

2-gie dziecko 2-11,99  na dostawce                      1570,00

Dziecko 2-11,99 z 1 osoba dorosłą                       2370,00

Dziecko do 1,99 l                                                       265,00

CENA ZAWIERA

• przelot samolotem PLL LOT na trasie Warszawa-Burgas - Warszawa 

• bagaż podręczny 8 kg, bagaż rejestrowany 23 kg

• transfery autokarem lotnisko – hotel – lotnisko  w Bułgarii

• zakwaterowanie – 7 noclegów w hotelu

• wyżywienie – All Inclusive: 07.00 – 10.00 – śniadanie w restauracji w formie bufetu, 10.30 – 11.30 – kanapki, słodycze, 12.00 – 13.30 – obiad w restauracji w formie bufetu15.00 – 17.00 – lody, słodycze, pizza, 18.00 – 20.00 – kolacja w restauracji w formie bufetu, 11.00 – 23.00 – bułgarskie napoje alkoholowe i napoje bezalkoholowe z automatu, 10.00 – 22.00 – ciepłe napoje, woda, napoje bezalkoholowe z automatu

• opiekę polskojęzycznego rezydenta 

• opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ( TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora)

• opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy ( TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej)

• opłatę klimatyczną

• ubezpieczenie KL 10.000 euro,  NNW – 15.000 zł, bagaż – 1.000 zł - Signal Iduna

• podatek VAT

DODATKOWE WAŻNE INFORMACJE

 

• Wyjazd powyższy odbywa się na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego

• Ilość miejsc w podanym terminie ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

• Wystawiamy faktury VAT – marża

• Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

• W zależności od ilości zapisanych osób możemy zorganizować dowóz autokarem uczestników na/z lotnisko w Warszawie za dodatkową opłatą

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

Turyści zobowiązani są do przestrzegania zasad Protokołu Sanitarnego dla Sektora Turystycznego Bułgarii.