3 DNI - MORZE - SOBIESZEWO - OW BURSZTYN

OFERTA DO DRUKU

REZERWUJ

WYJAZD REKREACYJNY Z  INTEGRACJĄ

GDAŃSK - WYSPA SOBIESZEWSKA

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "BURSZTYN"

 

TERMIN: 05.06 – 07.06.2020  

                   04.09 - 06.09.2020

 

WYSPA SOBIESZEWSKA - dzielnica Gdańska położona na wyspie w ujściu Wisły. W najszerszym miejscu wyspa ma ok. 10 km szerokości, a w najdłuższym miejscu ok. 6 km długości. Plaże na Wyspie Sobieszewskiej należą do najszerszych i najładniejszych plaż w Gdańsku. Piaszczyste, osłonięte pasem wydm i lasu sosnowego stanowią spokojną oazę dla kąpieli słonecznej i morskiej. Na 11-kilometrowym odcinku wybrzeża wyspy znajduje się wiele zacisznych fragmentów plaży, gdzie w symbiozie z przyrodą znaleźć można pełne wytchnienie i odpoczynek z dala od zgiełku nadmorskich kurortów.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "BURSZTYN" to komfortowy i nowoczesny obiekt położony w malowniczej lokalizacji na Wyspie Sobieszewskiej, w odległości 15 km od ścisłego centrum Gdańska. Lokalizacja ośrodka w lesie oraz niewielka odległość do morza sprawia, że jest on doskonałym miejscem do spędzenia weekendu oraz wakacji nad morzem. Bliskość wielu ścieżek rowerowych, szlaków Nordic Walking oraz 2 rezerwatów przyrody zapewnia wspaniały i różnorodny odpoczynek.
Kompleks ośrodka składa się z budynku głównego oraz 3 budynków z apartamentami i pokojami ekonomicznymi. Obiekt oferuje także 3 funkcjonalne sale konferencyjne, restaurację z ogródkiem letnim, strefę spa z 2 saunami, jacuzzi, gabinet masażu, siłownię, strefę rozrywki ze stołami bilardowymi, snookerem, piłkarzykami oraz stołem do ping-ponga oraz zewnętrzny plac zabaw dla dzieci.

 

PROGRAM  WYJAZDU

 

Dzień 1 ( piątek )

Wyjazd z Włocławka o godzinie 09:00, Wyjazd z Torunia o 10:00, a z Bydgoszczy o godz. 11.00. Przyjazd do Ośrodka Wypoczynkowego "Bursztyn" na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku zakwaterowanie w ośrodku, odpoczynek, korzystanie z atrakcji i udogodnień obiektu noclegowego, w szczególności z sali rozrywki, obiadokolacja, wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej, nocleg.

 

Dzień 2 ( sobota )

Śniadanie w hotelu. W godzinach przedpołudniowych plażowanie, korzystanie z infrastruktury ośrodka. Rozgrywki między  uczestnikami w ping-ponga,  odpoczynek, plażowanie, obiadokolacja.

Wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej,  Konkurs par tanecznych w tańcu towarzyskim.  nocleg

 

Dzień 3 ( niedziela )

Śniadanie w hotelu. W godzinach przedpołudniowych plażowanie, spacery po najbliższej okolicy. Wykwaterowanie z hotelu do g.12.00.Wyjazd w drogę powrotną do Bydgoszczy, Torunia i Włocławka.

 

 

CENA: 580,00 zł /os -  z wyżywieniem HB( śniadania bufetowe, obiadokolacje serwowane )

 

W cenie:

              transport autokarem z klimatyzacją, WC i DVD

              2 noclegi w OW "Bursztyn" w pokojach 2 osobowych

              obowiązkową opłatę klimatyczną

              2 śniadania w formie bufetu

              2 x 3-daniowe obiadokolacje serwowane

              2 x bufet z zimnymi przekąskami podczas wieczorków tanecznych

              2 wieczorki taneczne przy muzyce mechanicznej

              opiekę  pilota

              ubezpieczenie NNW

              3 godzinne korzystanie z sali rozrywki ( bilard, piłkarzyki, ping-pong )

              Konkursy z nagrodami

        

UWAGA:

 

  • Wyjazdy z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka przy minimum 10 osobach z danego miasta