KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

ZAPRASZAMY NA KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE 2021

Prezentujemy Państwu nasze oferty na kolonie i obozy młodzieżowe w kraju i za granicą na rok 2021.

Mamy do zaoferowania wypoczynek nad pięknym, polskim morzem, ale i w naszych stałych zagranicznych destynacjach, tj. Hiszpanii, Chorwacji, Grecji i Bułgarii.

W związku z pandemią koronawirusa i wprowadzonymi obostrzeniami wypoczynek czy to w kraju czy za granicą będzie się odbywał zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ.

Uwaga!

Uczestnicy, którzy podpiszą umowę na wyjazd zobowiązani się do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych zarówno w kraju jak i zagranicą (w krajach tranzytowych i docelowych).

W dobie pandemii Covid 19 zapewniamy  w cenie - ubezpieczenie - Koszty Leczenia na obozach zagranicznych do sumy gwarancyjnej 20.000 EUR,  obejmujące nagłe zachorowanie na wyjeździe, w tym również na Covid 19.

Dodatkowo polecamy (cena wyjazdu tego nie zawiera) - wykupienie ubezpieczenia Signal Iduna (Koszty Rezygnacji, dotyczy imprez krajowych i zagranicznych) – 5,31 % ceny imprezy - jest to dodatkowe ubezpieczenie umożliwiające ubieganie się o zwrot wpłaconych środków, w przypadku nagłego zachorowania Uczestnika przed wyjazdem, w tym również na Covid 19 oraz w sytuacji nałożenia na niego kwarantanny bądź izolacji domowej.