WCZASY RODZINNE - DOJAZD AUTOKAREM LUB DOJAZD WŁASNY - JASTRZĘBIA GÓRA - D.W. SEDNA

TERMIN: 21.08 - 28.08.2021

JASTRZĘBIA GÓRA

JASTRZĘBIA GÓRA - to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. W Jastrzębiej Górze wart uwagi jest wyjątkowo malowniczy, wysoki klif. Jastrzębia Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich miejscowości takich jak: Rozewie, Władysławowo i Karwia oraz na Hel i do Trójmiasta. Jastrzębia Góra swoją sławę zawdzięcza szczególnie wartościom przyrodniczym i pięknym plażom. Plaża w rejonie Jastrzębiej Góry jest jedną z atrakcyjniejszych nad polskim morzem. Cicha, czysta i szeroka stanowi idealne miejsce dla kąpieli słonecznych i wodnych. Zwolennicy czynnego wypoczynku znajdą tu bardzo dobrze wyposażone zaplecze sportowe (skutery wodne, deski windsurfingowe, zjeżdżalnia wodna itd.)

DW SEDNA

DW SEDNA to główny budynek Kompleksu Wypoczynkowego Sedna. Usytuowany jest w odległości 800m od morza, na terenach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zatłoczonego centrum (ok. 1200m). Znajduje się tu recepcja i sala restauracyjna, w której podawane są domowe posiłki dla Gości całego Kompleksu. Obiekt zapewnia 68 miejsc noclegowych w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych oraz w trzech apartamentach i pokoju typu studio z aneksem kuchennym. Do dyspozycji wszystkich Gości Kompleksu jest sala ćwiczeń ze stołem do ping – ponga, pokój rekreacyjny z fotelami do masażu, sala zabaw dla dzieci. W całym obiekcie istnieje dostęp do bezprzewodowego internetu. Na terenie posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, green gym – przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu, odkryty basen z tarasem wypoczynkowym i pawilonem rekreacyjnym z saunami. Ponadto jest też miejsce na ognisko oraz altana z miejscem do grillowania.

PROGRAM WYJAZDU AUTOKAREM

Dzień 1 ( sobota )

Wyjazd z Włocławka o godzinie 08.00,. Wyjazd z Torunia o 09.00, a z Bydgoszczy o godz. 10.00. Przejazd do kompleksu Sedna w Jastrzębiej Górze, zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek, korzystanie z atrakcji i udogodnień obiektu noclegowego, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 2 - 7

Pobyt w Kompleksie, korzystanie z wielu atrakcji ośrodka. Czas wolny do zagospodarowania we własnym zakresie. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje w hotelu. 

Dzień 8 ( sobota )

Śniadanie w hotelu. W godzinach przedpołudniowych plażowanie, spacery po najbliższej okolicy. Wykwaterowanie z hotelu do godz. 12.00.Wyjazd w drogę powrotną do Bydgoszczy, Torunia i Włocławka.

CENA

Dojazd autokarem:

1490,00 zł/ osoba dorosła

  790,00 zł/ dziecko do 12 lat na dostawce w pokoju 2-osobowym

 1190,00 zł/ dziecko do 12 lat w pokoju 3-osobowym

1490,00 zł/ dorośli, 990,00 zł  dzieci (rodzina 2 + 2 )

 

Dojazd własny:

1340,00 zł/osoba dorosła 

 640,00 zł/dziecko do 12 lat na dostawce w pokoju 2-osobowym

1040,00 zł/dziecko do 12 lat w pokoju 3-osobowym

1340,00 zł/dorośli, 990,00 zł dzieci (rodzina 2 + 2) 

 

CENA PRZY MINIMUM 40 ZAPISANYCH OSOBACH!

CENA ZAWIERA

• transport autokarem lub dojazd własny

• 7 noclegów w Kompleksie Sedna  w pokojach 2 osobowych lub rodzinnych 

• obowiązkową opłatę klimatyczną 

• 7 śniadań

• 7 obiadokolacji 

• ubezpieczenie NNW  10.000 zł Signal Iduna

• opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

• opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• podatek VAT 

DODATKOWE WAŻNE INFORMACJE

 • Wystawiamy faktury VAT – marża

• Ilość miejsc w podanym terminie ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

• Wyjazdy z Włocławka, Torunia, Bydgoszczy.

• Jeżeli będzie zbyt mało osób na wyjazd autokarem zaproponujemy dojazd własny

• Informujemy, że w obecnej  sytuacji  epidemicznej w kraju  wyjeżdżający muszą stosować się do obowiązujących w danym czasie wytycznych przygotowanych przez resort  zdrowia i głównego inspektora sanitarnego  z którymi  obowiązkowo należy się zapoznać.

 

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM