O NAS

B.T. "TURYSTA" jako samodzielna jednostka działa od 1997 roku.

Dysponujemy bogatą ofertą krajową i zagraniczną w sezonie zimowym i letnim. Największą część naszej działalności zajmuje organizacja kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży oraz organizacja wycieczek szkolnych  dla  zakładów pracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje Klientów dotyczące kierunku wyjazdu i programu turystycznego. Staramy się spełnić każde życzenie Klienta.

Imprezy organizowane przez nasze biuro są znane nie tylko na naszym regionalnym rynku, ale również na terenie całej Polski.  Duże zainteresowanie zawdzięczamy solidności i wysokiej jakości naszych usług.

Oferty  hoteli zawartych w katalogach są przez nas osobiście sprawdzane. Programy turystyczne są bardzo atrakcyjne, przygotowane z wielką starannością. Transport podczas wycieczek autokarowych odbywa się komfortowymi autobusami. Obiekty dla dzieci posiadają aktualne karty kwalifikacyjne.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do Klienta zbiorowego (zakładu pracy, instytucji, szkoły).

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystycznych i Pośredników Turystycznych nr 0719 Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego oraz Gwarancję Ubezpieczeniową Turystyczną w Signal Iduna PTU SA na kwotę 550.000,00 zł.    

Oddając naszą ofertę, mamy nadzieję, że spotka się ona z dużym zainteresowaniem i zachęci do skorzystania z naszych usług. Jako agent turystyczny sprzedajemy wycieczki i wczasy organizowane przez wiodących touroperatorów naszego kraju. Pośredniczymy w załatwianiu różnego rodzaju wiz oraz w sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych i grupowych.

Sprzedajemy bilety na przejazdy autokarowe do wszystkich większych miast w Europie, bilety lotnicze tanich linii jak również na samoloty rejsowe oraz wszelkiego rodzaju bilety na przeprawy promowe.

 

                                                   Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zespół Biura Turysta