Zapraszamy do skorzystania z usług BT Turysta

Proponujemy atrakcyjne wyjazdy w różne miejsca na całym świecie. Turysta, jako doświadczone biuro podróży z kilkunastoletnim stażem w branży organizacji wyjazdów dla firm doskonale zdajemy sobie sprawę, że w niczym nie przypominają one standardowych wycieczek turystycznych.

Planujesz zorganizowanie udanego wyjazdu firmowego lub wycieczki ?
Chcesz zintegrować kontrahentów lub pracowników ?

 Zorganizujemy, doradzimy, polecimy kierunek i przygotujemy odpowiedni program wyjazdu w optymalnym budżecie. Dysponujemy zarówno oryginalnymi programami wyjazdów firmowych, jak i typowymi wycieczkami. Mamy ciekawe pomysły na organizację wyjazdów motywacyjnych. Brak doświadczania często kończy się źle zorganizowanym wyjazdem i niezadowoleniem pracowników

Naszą współpracę zaczniemy od dokładnej analizy potrzeb Twojej firmy. Na podstawie tych informacji i charakterystyki grupy zaproponujemy propozycje destynacji oraz wstępny program wyjazdu, który naszym zdaniem będzie spełniał Wasze oczekiwania, wymagania i potrzeby.

Organizujemy zarówno nisko i wysokobudżetowe wyjazdy firmowe dla wymagających Klientów, uwzględniające najbardziej wyszukane potrzeby.

Wybierają nas firmy z całej Polski !

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów. Wiemy, jak to zrobić. Organizujemy wyjazdy dla banków, towarzystw ubezpieczeniowych, firm paliwowych, farmaceutycznych, budowlanych i z innych branż. Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie i nagrodowe w dowolne miejsce na świecie.