WYCIECZKA DO HISZPANII (BARCELONA - GIRONA - FIGUERES - TOSSA DE MAR - REJS STATKIEM) - SAMOLOTEM

Termin: 27.04 - 03.05.2024 - 3595,00 zł

GRAN HOTEL FLAMINGO**** - LLORET DE MAR

Hotel położony jest zaledwie 300 metrów od plaży Lloret de Mar. Usytuowany przy głównej alei w Lloret de Mar, w pobliżu sklepów, barów, klubów i restauracji. Dojazd do Barcelony zajmuje około 1 godziny.  Oferta obiektu skierowana jest wyłącznie do osób powyżej 18. roku życia. Goście mają do dyspozycji pokoje z balkonem i telewizorem z płaskim ekranem. Na miejscu znajduje się odkryty basen ze słodką wodą, taras słoneczny, leżaki i parasole przy basenie. Pokoje w hotelu Flamingo odznaczają się prostym, nowoczesnym wystrojem i mają eleganckie drewniane podłogi. Pokoje Double Standard z klimatyzacją, TV-SAT, telefon,  Internet Wifi (płatny), sejf (płatny), łazienka (wanna/prysznic, WC,  suszarka do włosów), balkon/taras. Hotelowa restauracja bufetowa zaprasza na dania kuchni regionalnej i międzynarodowej.

PROGRAM

Dzień 1 – 27.04.2024

Podstawienie autokaru w ustalonym miejscu o godz. 20.45. Wyjazd autokaru z Włocławka o godz. 21.00. Przejazd na lotnisko w Krakowie.

Dzień 2 - 28.04.2024 

Od godz. 04.20 odprawa paszportowo – bagażowa. Wylot samolotu linii lotniczej Wizzair z Krakowa o godz. 06.20. Przylot na lotnisko w Barcelonie o godz. 09.10, odprawa paszportowo-bagażowa.  Odbiór grupy z lotniska. Przejazd do Lloret de Mar. Rejs statkiem ze szkalnym dnem z Lloret de Mar do Tossa de Mar wzdłuż pięknego, dzikiego wybrzeża Costa Brava. Spacer z przewodnikiem po Tossie oraz czas wolny na obiad – płatne we własnym zakresie,  przejazd autokarem do lokalnej bodegi (winiarni) i degustacja wina, szynki, serów, likierów i katalońskich słodyczy. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 3 – 29.04.2024 

Śniadanie. Całodzienna wycieczka do Barcelony: Park Guell + Sagrada Familia z zewnątrz + Pasaż Gracia z domami Gaudiego + Plac Kataloński + Rambla + targ Boqueria + dzielnica gotycka + pomnik Kolumba, czas wolny, powrót do Lloret de Mar. Kolacja, nocleg.

Dzień 4 – 30.04.2024

Śniadanie. Dzień wolny na odpoczynek/plażowanie w Lloret de Mar. Kolacja, nocleg.

Dzień 5 – 01.05.2024 

Śniadanie. Całodzienna wycieczka do Girony + Figueres z wstępem do muzeum Salvadora Dali - Girona to malownicze miasto, którego najładniejszą część tworzą budynki o pastelowych elewacjach, stojące nad rzeką Onyar. Miasto zostało niedawno odrestaurowane i wygląda wspaniale. Głównym zabytkiem starówki jest potężna gotycka katedra. Równie imponujące wrażenie robi barokowa fasada, gotyckie wnętrza i olbrzymia, najszersza na świecie nawa główna o 23 metrach szerokości. Następnie przejedziemy autokarem do Figueres - miejsca urodzenia i śmierci Salvadora Dali. To ekscentryczny skandalista, a zarazem wybitny twórca i wizjoner, czołowy przedstawiciel surrealizmu. Jego niesamowite dzieła obejrzymy w Muzeum Salvadora Dali, powrót do Lloret de Mar. Kolacja, nocleg.

Dzień 6 – 02.05.2024

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Barcelony. ½ dnia zwiedzanie Barcelony - Plac Hiszpański + wzgórze Montjuic z punktem widokowym + obiekty olimpijskie + przejazd wzdłuż zabytkowego portu i park Cytadeli z karmieniem zielonych, barcelońskich papug. Transfer na lotnisko w Barcelonie. Odprawa paszportowo celna od godz. 14.00. Wylot samolotu z Barcelony o godz. 16.00. Przylot do Katowic o godz. 18.50, odprawa paszportowo-bagażowa. Po odprawie wyjazd autokarem do Włocławka.

Dzień 7 – 03.05.2024

Przewidywany powrót ok godz. 01.00.

CENA ZAWIERA

• przelot samolotem linii WIZZAIR  na trasie: Kraków – Barcelona – Katowice z bagażem podręcznym (40x30x20); i bagażem rejestrowanym 10 kg (149x119x171)

• transfer autokarem na trasie Włocławek – Kraków, Katowice – Włocławek

• transfery autokarem w Hiszpanii wg programu wycieczki

• 4 noclegi w hotelu 4****  w Lloret de Mar

• 4 śniadania - bufet

• 4 kolacje – bufet z wodą i winem

• wycieczka do Barcelony z polskojęzycznym przewodnikiem

• wycieczka do Girony i Figueras z polskojęzycznym przewodnikiem

• wycieczki do Tossy de Mar z polskojęzycznym przewodnikiem

• rejs statkiem z Lloret de Mar do Tossy de Mar

• taksę turystyczną na Costa Brava/Maresme

• wstęp do Parku Güell

• degustację wina, sera, szynki i likierów w bodedze

• ubezpieczenie NNW – 15000,00 zł i KL – 30000,00 Euro, bagaż - 1000,00 zł

• opiekę pilota przez cały czas trwania wycieczki

• obowiązkową opłatę na TFG oraz TFP