Paryż

REZERWUJ

5-dniowa autokarowa wycieczka

do  PARYŻA

 

I dzień

Wyjazd z Bydgoszczy o godz. 12.30, z Torunia 13.30, z Włocławka  14.30. Przejazd do Francji. Podczas przejazdu krótkie postoje na toaletę i rozprostowanie nóg. Przed granicą dłuższy postój na posiłek. (przejazd nocny)

 

II dzień

Przyjazd do Paryża w godzinach popołudniowych. Po przyjeździe do Paryża – obiadokolacja     Następnie udamy się pod wieżę Eiffel’a – sesja zdjęciowa  dla  chętnych  możliwość wejścia na II kondygnacje pieszo  lub wjechania na sam jej szczyt aby z wysokości 320 metrów podziwiać wspaniałą panoramę miasta – koszt 25,00 Euro. Następnie Rejs statkiem po Sekwanie. W wieczornej aurze będziemy mogli podziwiać wszystkie zabytki miasta z innej perspektywy,  po rejsie udajemy się do hotelu*** na przedmieściach Paryża, zakwaterowanie, nocleg.

 

III dzień

Śniadanie w hotelu po posiłku wyjazd do Paryża. Przejazd Drogą Napoleona obok Łuku Triumfalnego, Polami Elizejskimi do Placu Concorde. kościół św. Magdaleny, Opera Garnier. Wizyta  w Muzeum Perfum Fragonard poświęcone historii, produkcji i dystrybucji perfum. Będziemy tu mieli również trochę czasu na testowanie  różnych zapachów i zakupy. Czas wolny na kawę i delektowanie się urokami Paryza. Przejazd do dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan, Place Pigalle, Bazylikę Sacre Coeur, Obiadokolacja.  Powrót do hotelu, nocleg.

 

IV dzień

Śniadanie w  hotelu. Po śniadaniu wyjazd do  Paryża – postój autokaru 9 godzin – tego dnia po Paryżu poruszamy się  pieszo i metrem c.d. zwiedzania. Tego dnia zwiedzanie zaczniemy od Luwru  Następnie  obejrzymy wyspę Cite, Katedrę Notre Dame, Następnie poprzez najstarszy most Paryża Most Nowy udamy się na spacer ciasnymi i krętymi uliczkami po dzielnicy Łacińskiej,  Sorbona wzgórze świętej Genowefy z Panteonemspoczywają tu zasłużeni obywatele Francji, a wśród nich nasza noblistka Maria Curie- Skłodowska. Czas wolny. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną do Polski ok. godz.19.00 – 20.00)  (Przejazd nocny).

 

V dzień

W godzinach rannych przyjazd do Polski, postój na posiłek płatny we własnym zakresie. Przyjazd Bydgoszczy, Torunia i Włocławka w godzinach popołudniowych.

 

UWAGA: Kolejność zwiedzania poszczególnych punktów programu wycieczki może ulec zmianie.

 

TERMINY:

27.04 – 01.05.2019

 

 

CENA WYCIECZKI:

Dorośli                                         1340,00 zł

Dzieci i młodzież ucząca się         1260,00 zł

 

W cenie zawarto:

ü  Przejazd komfortowym autokarem /klimatyzacja, WC, barek, DVD/

ü  2 noclegi w hotelu ***  na przedmieściach Paryża

ü  2 śniadania

ü  3 obiadokolacje

ü  Rejs statkiem po Sekwanie

ü  Wstęp do Muzeum Perfum Fragonard

ü  Wstęp do Luwru

ü  Bilety na metro w Paryżu

ü  Ubezpieczenie Signal Iduna – KL – 10000 Euro, NNW – 15000 zł, bagaż – 1000 zł

ü  Przewodnika w Paryżu

ü  Opiekę pilota podczas całej trasy

ü  Obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

DODATKOWE WAŻNE INFORMCJE:

  • Biuro nasze jest wpisane jest do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki – nr 719
  • Posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową Turystyczną w Signal Iduna Polska TU SA - wysokość zabezpieczenia 550000,00 zł
  • Wyjazd powyższy odbywa się na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego
  • Wyjazdy z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka przy minimum 5 osobach z danego miasta
  • Wycieczka została skalkulowana  przy grupie liczącej minimum 45 osób, w przypadku mniejszej liczby uczestników cena może wzrosnąć, lub będzie zaproponowany inny termin wyjazdu
  • Ilość miejsc w podanych terminach ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Na życzenie Klientów wystawiamy wnioski do Zakładów Pracy o dofinansowanie
  • Wystawiamy faktury VAT - marża